APMOKĖJIMAS

GRĄŽINIMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS

A P R I L I S elektroninėje parduotuvėje mokėjimai atkiekami banko pavedimu arba naudojant PayPal paslaugas. Astiskaitymai galimi Visa, MasterCard, American Express ir Discover bankinėmis kortelėmis. Kai pasirinksite vieną iš variantų, būsite nukreipti į paslaugos teikėjo svetainę “Prisijungti” skiltį. Prašome peržiūrėti ir įsitikinti jūsų užsakymo apmokėjimo sumos bei kitos informacijos tikslumu prieš patvirtinant užsakymą.

Pateikus užsakymą, atsiunčiamas patvirtinimas elektroniniu paštu, kad prekė pradedama ruošti išsiuntimui. Mums išsiuntus prekę, gausite galutinį patvirtinimo pranešimą elektroniniu paštu.

Dėl pristatymo kainos į kitas šalis pateikite užklausą į info@aprilistudio.com. Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio ir šalies. Užsakymams taikomas jūsų šalies vietinis PVM mokėjimo mokestis. Kaip užsakymo gavėjas, jūs esate atsakinga(s) už visų importo mokesčių, muitinės ir vietos mokesčius taikomus jūsų šalyje.

PRISTATYMO TERMINAS

Prekes siunčiame, naudojantis Pašto paslaugomis. Lietuvoje – paštomatų terminalais.

Pristatymo terminai:

Lietuva, Latvija, Estija 3-5 d.d.
Europa 10-15 d.d.
Azija, Australija ir Naujoji Zelandija 15-30 d.d.
Afrika ir Tolimieji Rytai 30-60 d.d.
JAV ir Kanada 30-60 d.d.
Pietų ir Centrinė Amerika 30-60 d.d.

SIUNTIMO KAINOS:
Lietuva – pristatymas nemokamas.
Europa 10 eur.
Azija – 25 eur.
Australija ir Naujoji Zelandija – 35 eur.
Afrika – 30 eur.
Tolimieji Rytai – 25 eur.
JAV ir Kanada – 20 eur.
Pietų ir Centrinė Amerika 35 eur.

Jeigu pageidaujate kito pristatymo būdo pateikite užklausą info@aprilistudio.com.

Užsakymas gali būti grąžintas per 14 dienų nuo užsakymo gavimo datos.

Grąžinamos prekės turi būti tokios pačios pradinės būklės, nenuplėšta etikete, siunčiamos saugiai supakuotos kartu su pridėta ir užpildyta Grąžinimo forma.

Prekes siūskite adresu: “APRILIS STUDIO” A. Jakšto g. 9, Vilnius.

Prekės keitimo atveju visas transporto išlaidas apmoka klientas. Pinigai už grąžintas prekes gali būti grąžinti per 10 dienų nuo prekių grąžinimo dienos ir mūsų patvirtinimo, kad prekes priimame kaip grąžintas. Muitai ir pardavimo mokesčiai yra negrąžinami, jegiu perkate ne Europos sąjungoje.